Warsztat z jogą kundalini, medytacjami, świadomym oddechem i uzdrawianiem przestrzeni serca

 

Zapraszamy KOBIETY na warsztat z jogą kundalini, medytacjami, świadomym oddechem i uzdrawianiem przestrzeni serca.

Żyjemy w czasach wielkiej zmiany i tworzenia się nowego ładu - tak gospodarczego, politycznego jak i społecznego.

Nowy świat jaki chcemy tworzyć wraz z tysiącami podobnych do nas ludzi oparty jest o zasadę równości i równej wartości wszystkich uczestników życia tu na Ziemi.

Dotychczasowy świat goniący za materią pominął skutecznie kilka aspektów człowieczeństwa (a szczególnie kobiecości), którym pragniemy przywrócić wartość podczas naszego spotkania.

Jedną z kluczowych wartości jest samoświadomość KOBIETY.
Od tego zaczyna się poczucie własnej wartości, poczucie mocy do samostanowienia, podejmowania suwerennych decyzji, głębokiego zrozumienia swoich praw (danych nam – ludziom z racji urodzenia się tu na Ziemi) i pragnień – tych prawdziwych, naszych, głębokich; nie tych sterowanych przez masowy, systemowy przekaz.

Wierzymy głęboko, że pracując z kobietami kładziemy podwaliny pod nowy, zdrowszy świat.

Joghi Bajan – ojciec jogi kundalini w zachodnim świecie powiedział kiedyś, że „jeśli upadnie mężczyzna robi się ciężko ale jeśli upadnie kobieta upada cały świat”.

Po tysiącleciach programowania, wciskania w niewygodne i wąskie ramy, odbierania kobietom świadomości własnej mocy i fundamentalnego miejsca w świecie, nadchodzi czas kiedy kobiety budzą się do zrozumienia kim są w swojej prawdzie.
Zaczynają rozumieć jak ważne są ich naturalne role w społeczeństwie.

Kobiety w naszym świecie nie uczone są jeszcze tego jak ważne i mocne plemię mogą stworzyć ze sobą.
Jak ważne wsparcie mogą sobie dawać, jak ważne jest to aby tworzyć wspólnoty, korzystać ze swych unikalnych darów jakie każda z nas ma w sobie.

Uczone jesteśmy raczej oceniania, dystansu, rywalizacji, porównywania się nieustającego…
Prowadzimy walkę o mężczyznę, miejsce pracy, uwagę, o swój głos w przestrzeni…

Tymczasem każda z nas tęskni do świata, w którym relacje budowane będą bez ukrytej agendy, drugiego dna, komunikacja będzie płynąć bez podtekstów, manipulacji…

Taki świat naszych pragnień chcemy tworzyć...
Misją naszego warsztatu jest przywrócenie utraconej wiedzy na temat kobiecości, przygotowywanie i motywowanie kobiet do świadomego, pełnego i profesjonalnego uczestniczenia w życiu.
W bezpiecznej przestrzeni, w swoim tempie rozpakować będą mogły swoje piękne dary z jakimi przyszły na ten świat – swoją czułość, dobroć, intuicję, bezinteresowną miłość, troskę, które dla świata i dla nich samych są fundamentem zdrowego funkcjonowania.
Chodzi o to aby kobiety przestały szukać potwierdzenia swojej wartości w świecie zewnętrznym a doceniły swoje piękno i wartość – odzyskały świadomość tego jak bardzo są ważne i właściwe– takie jakie są…

Zapraszamy wszystkie Kobiety – niezależnie od wieku, doświadczenia z jogą i medytacją. Powoli, krok po kroku zgłębimy razem ten świat.

 

Cena: 298 zł / 268 zł -dla aktywnych klubowiczów FitFam Family Fitness.
*Klubowicz to osoba z aktywnym karnetem FitFam Family Fitness lub osoba posiadająca kartę Multisport, FitProfit, Medicover sport, która w ciągu ostatniego miesiąca była w klubie minimum 4 razy.

Warsztat poprowadzi:

Anna Matuszkiewicz - INSTRUKTORKA JOGI KUNDALINI, NAUCZYCIELKA ŚWIADOMEGO ODDECHU, MEDYTACJI.
Pomagam ludziom podnieść jakość życia poprzez pracę z ciałem i przestrzenią energii, poszerzenie świadomości, rozbrojenie schematów, masek, programów które nie pozwalają im żyć pełnią - w radości, spełnieniu i przepływie.
Łącząc wiele metod rozwoju osobistego stworzyłam Metodykę "Program Delete". Uczę jak prostymi metodami opanować szalejące emocje, gospodarować swoją energią, w szybki sposób sięgając po nią kiedy jest potrzebna lub odprężyć ciało i umysł kiedy jest na to czas. Pomagam odnaleźć w sobie pokłady spokoju, kreatywności, mocy, chęci i gotowości do komunikacji, porozumienia, odzyskać apetyt na życie.
Pokazuję jak dotrzeć do prawdy o sobie - sobie prawdziwym - tym kim jesteśmy poza rolami jakie odgrywamy na co dzień.
Przez ponad 20 lat pracowałam w międzynarodowym biznesie. Równolegle z biznesową pasją rozwijałam przez wiele lat swoje powołanie – jestem certyfikowaną nauczycielką Jogi Kundalini, świadomego oddechu i medytacji. W tej chwili skupiam się głównie na edukacji, coachingu, wspieraniu procesów rozwojowych moich studentów.
Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe, wykłady i programy mentoringowe online i offline.

Zapisy i płatności: 

Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata opłaty rezerwacyjnej w recepcji klubu lub przelewem na nr konta: Santander Consumer Bank 41 1500 1012 1210 1015 0023 0000.
WPŁACANA OPŁATA REZERWACYJNA (98 zł) JEST BEZZWROTNA i jest gwarantem rezerwacji miejsca na warsztacie, wpłacając opłatę rezerwacyjną zgadzasz się na udostępnienie danych osobowych do procesu zapisu na warsztat i obsługi warsztatu przez pracowników firmy: Pompela Katarzyna Modliborska.

Pozostałą kwotę uregulujecie Państwo na warsztacie gotówką.

Po dokonaniu OPŁATY REZERWACYJNEJ prosimy o info na adres recepcja@fitfam.pl.