FITFAM FAMILY FITNESS

FitFam Family Fitness jest kontynuacją Pompela wellness&fitness, klubu, który został stworzony przez kobietę - z myślą o kobietach i ich potrzebach. Klub działał przez 8 lat w hotelu Mazurkas, gdzie dzięki wspaniałym instruktorkom i klientkom udało mi się stworzyć miejsce wyjątkowo ciepłe i przyjazne.

W międzyczasie sama zostałam Mamą. Mam trójkę wspaniałych i pełnych energii dzieci. Realizując ich potrzeby aktywności pozaszkolnej, zauważyłam jak brakuje Rodzicom miejsca, gdzie mogą podczas aktywności swoich dzieci zrobić coś dla siebie.

Stąd narodził się pomysł FitFam Family Fitness, miejsca w którym każdy członek rodziny może w jednym czasie zadbać o swoją formę i zdrowie. W ofercie klubu znajdziecie szeroki wachlarz zajęć, a wśród nich: zajęcia dla dorosłych, zajęcia dla dzieci, zajęcia dla rodziców podczas zajęć dzieci, zajęcia dla kobiet w ciąży oraz dla mam z maluszkami.

Nasze instruktorki i instruktorzy to osoby z pasją, nastawione na dobre samopoczucie oraz zdrowie swoich podopiecznych.

 

Dodatkowo oferujemy kameralną, wyposażoną w sprzęt klasy premium, siłownię. Trening na siłowni nadzorowany jest przez profesjonalnych i zaangażowanych trenerów.

Pragnę, aby FitFam Family Fitness stał się Twoim klubem-miejscem w Ożarowie Mazowieckim, w którym każdy członek rodziny poczuje się dobrze w swoim ciele.

Misją klubu jest dodawać pozytywnej Energii, naturalnie wpierać Zdrowie, wzmacniać i modelować Ciało.

Proszę Cię o współtworzenie tego miejsca. Czego jeszcze potrzebujesz? Masz jakąś propozycję zajęć, których nie znajdujesz w naszej ofercie. Napisz do mnie na adres : katarzyna@fitfam.pl. Jesteśmy dla Ciebie, dla Twojej Rodziny, dla Waszego zdrowia.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Katarzyna Modliborska

 

ZOBACZ CO NAS WYRÓŻNIA


przyjazna atmosfera
wyjątkowy zespół trenerów
przedpołudniowe zajęcia
zróżnicowane programy fitness
sprzęt klasy premium
akcesoria Apus Sports
różne strefy aktywności
nastrojowe oświetlenie
komfortowe szatnie
bezpłatny internet
bar z suplementami
duży parking