AcroFun

with Brak komentarzy

AcroFun- Gimnastyka z elementami akrobatyki dla dzieci 6-10 lat.

Zajęcia polegają na grach, zabawach i ćwiczeniach dobranych do wieku i możliwości w taki sposób, aby nauczyć dzieci podstawowych (i zaawansowanych) ćwiczeń akrobatycznych, zwiększyć zdolności motoryczne, rozciągnąć i uelastycznić mięśnie, korygować wady postawy, poprawić zręczność, refleks i spostrzegawczość, poprawić kondycję i wzmocnić organizm.

Przygotowanie dziecka do zajęć:  wygodny strój do ćwiczeń, skarpetki antypoślizgowe lub obuwie sportowe z jasną, czystą podeszwą, coś do picia.

Body Challenge dla mężczyzn

with Brak komentarzy

🏋️‍♂️ Wybierz Body Challenge i podbij swoją formę! 💪

Body Challenge dla Mężczyzn- to program intensywnych treningów, motywacji i efektów widocznych w lustrze!

💥Zobacz, co możesz osiągnąć:

1. Zwiększenie Masy Mięśniowej: Regularny trening siłowy i dostosowana dieta pomogą Ci osiągnąć bardziej muskularną sylwetkę, której zawsze pragnąłeś.
2. Poprawa Wydolności Fizycznej: Systematyczne ćwiczenia, obejmujące trening siłowy i kardio, podniosą Twoją ogólną wydolność fizyczną i kondycję sercowo-naczyniową.
3. Redukcja Masy Ciała: Przemyślana dieta i aktywność fizyczna prowadzą do utraty nadmiaru tkanki tłuszczowej, co skutkuje redukcją masy ciała.
4. Zwiększenie Samopoczucia Psychicznego: Regularny trening korzystnie wpływa na zdrowie psychiczne, redukując stres, poprawiając nastrój i zwiększając poziom energii.
5. Zbudowanie Równowagi i Sprawności Ruchowej: Różnorodność treningów wspomaga rozwijanie równowagi, elastyczności i ogólnej sprawności ruchowej.
6. Kształtowanie Świadomości Ciała: Zdobywaj większą świadomość swojego ciała, zrozum, jak reaguje na różne treningi i żywienie.
7. Nawyki Żywieniowe: Program pomoże w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych, zapewniając utrzymanie osiągniętych rezultatów.
8. Społeczność i Wsparcie: Dołącz do naszej społeczności, nawiąż nowe znajomości, dziel się doświadczeniami i wspólnie dążcie do celów. Wsparcie motywacyjne gwarantowane!
9. Zdolność do Samodzielnego Treningu: Zdobądź wiedzę i umiejętności potrzebne do samodzielnego kontynuowania treningów po zakończeniu programu.
Zmiana zaczyna się tutaj! 🚀 Dołącz do Body Challenge i Odkryj Nowy Wymiar Transformacji! 💪

Program Body Challenge dla Mężczyzn jest już stałym elementem naszej oferty klubowej. Aby dowiedzieć się więcej o kolejnych edycjach oraz zarejestrować się na najbliższą, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 692 064 005, lub wysłanie wiadomości e-mail na adres: recepcja@fitfam.pl. 

Warsztaty FitStart

with Brak komentarzy

🌟Zapraszamy Cię na nasze nowe warsztaty fitness, stworzone z myślą o osobach na różnych etapach swojej przygody ze sportem! Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, wracasz po przerwie, po ciąży, czy chcesz zacząć aktywność pomimo wyzwań związanych z otyłością - te zajęcia są dla Ciebie lub Twoich bliskich, które chcą "zacząć"! 💪🌟

Na naszych warsztatach nie tylko zaczniesz swoją drogę do lepszej formy fizycznej, ale także poczujesz przyjemność ze zdrowego stylu życia. Oto czego możesz się spodziewać:

🤝 Przyjazna atmosfera: Zapewniamy wsparcie i zrozumienie na każdym kroku. Tutaj nie ma miejsca na porównywanie się z innymi - każdy ma swoją unikalną ścieżkę.

💪 Stopniowy rozwój: Zaczniemy od łagodniejszych form treningu, stopniowo zwiększając intensywność. Naszym celem jest dostosowanie się do Twoich możliwości i potrzeb.

🏋️ Wzmacnianie mięśni: Skupiamy się na treningu wszystkich grup mięśni, bez nadmiernego nacisku na cardio. Wykorzystamy małe obciążenia, takie jak hantle, piłki czy gumy, aby uczynić zajęcia efektywnymi i dostosowanymi do Twoich potrzeb.

🌿 Relaksacja na zakończenie: Po intensywnym treningu zasługujesz na chwilę relaksu. Zakończymy zajęcia przyjemną relaksacją, pozwalając Ci zregenerować ciało i umysł.

📅 Kiedy? W każdy wtorek od 19:30 do 20:45 (75 minut). Start 6 luty.
⌛Czas trwania: 8 tygodni
📍 Gdzie: FitFam Family Fitness, ul. Sochaczewska 218, Kaputy
💰Cena 420 zł (dla klubowiczów z ważnym karnetem oraz osób zarejestrowanych z kartą Multisport, FitProfit i MedicoverSport). Dla osób spoza klubu 500 zł.

Warsztaty poprowadzi: Patrycja Kurlanc –instruktorka pilatesu, absolwentka studiów o kierunku fizjoterapia, niezwykle miła i zaangażowana trenerka.

Niech każdy wtorek stanie się dniem, który poświęcasz swojemu zdrowiu i dobrej formie! 🚀

Rezerwuj swoje miejsce już teraz! Zapisy są ograniczone, więc nie zwlekaj!

Wejdź w grafik zajęć i zarezerwuj swoje miejsce: https://fitfam-ozarowmazowiecki.cms.efitness.com.pl/kalen...
Zapisy telefoniczne: 692 064 005.

Do zobaczenia na zajęciach! 🏋️‍♀️🏋️‍♂️

Metamorfoza Dla Kobiet

with Brak komentarzy

🚀 Zmień swoje życie z programem🌟 Metamorfoza! 🚀🌟
Metamorfoza to nasz flagowy program kształtowania sylwetki, który pomaga uczestniczkom osiągnąć swoje cele fitnessowe i transformować swoje ciało. W trakcie trwania programu, uczestniczki mają możliwość pracy pod okiem doświadczonej trenerki personalnej, która zapewnia indywidualne podejście oraz wsparcie na każdym etapie.

Co zyskasz z Metamorfozą?
✅ Indywidualne treningi w małej grupie (max. 6 osób) pod okiem wykwalifikowanej trenerki.
✅ Personalizowany plan treningowy i wsparcie grupy.
✅ Wiedza z dietetyki, układania zbilansowanych posiłków, nawadniania, regeneracji i dostosowania treningów do kobiecej fizjologii.
✅ Zamknięta grupa wsparcia na wymianę doświadczeń i motywację!
✨ Dodatkowo, nagroda dla najbardziej zaangażowanej uczestniczki! ✨

Rozpocznij swoją fitnessową podróż z Metamorfozą - z programem, który odmieni Twoją sylwetkę i poziom energii! 💪🌈

Program Metamorfoza jest już stałym elementem naszej oferty klubowej. Aby dowiedzieć się więcej o kolejnych edycjach oraz zarejestrować się na najbliższą, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 692 064 005, lub wysłanie wiadomości e-mail na adres: recepcja@fitfam.pl. 

BODY CHALLENGE V EDYCJA

with Brak komentarzy

Body challenge🔥🔥🔥

‼️ Już po raz piąty zapraszamy do udziału w programie modelującym sylwetkę: 🔥🔥🔥Body Challenge V edycja! 🔥🔥🔥

🗓Startujemy 4 stycznia 2023r. Czas trwania: 7 tygodni. Treningi 3 razy w tyg.

🎯Prowadzenie: trener Michał Ścisłowski💪
Cena: 1500 zł. (płatne w 3 ratach)
🔜Przyjdź na spotkanie informacyjno-organizacyjne z trenerem i przekonaj się, czy to dla Ciebie!?
Zapisy: ☎️692 064 005; 📩recepcja@fitfam.pl

BODY CHALLENGE IV EDYCJA

with Brak komentarzy

Body challenge🔥🔥🔥

Zapraszamy do udziału w programie modelującym sylwetkę: Body Challenge IV edycja!

Początek: 2 listopada 2022r. Czas trwania: 7-8 tygodni.
Treningi 3 razy w tyg. 🔥🔥🔥 Prowadzenie: trener Michał Ścisłowski💪

Cena: 1500 zł.
Zasady płatności: zaliczka w dniu spotkania informacyjnego 2 listopada -300 zł, pierwsza rata 600 zł, kolejna rata 600 zł. - 2 grudnia 2022r.
Przyjdź na spotkanie informacyjno-organizacyjne z trenerem i przekonaj się, czy to dla Ciebie!? Spotkanie odbędzie się 2 listopada 2022r.

☎️692 064 005; 📩recepcja@fitfam.pl

 

‼️ZAPISY NA ROK 2022/2023🔥

with Brak komentarzy

‼️ZAPISY NA ROK 2022/2023🔥

Zapraszamy dzieci w wieku 7-10 lat na zajęcia ogólnorozwojowe z elementami sztuk walki AKTYWNE DZIECKO, których celem jest wzmocnienie ciała, poprawa koordynacji oraz nabieranie pewności siebie, poprzez gry i zabawy edukacyjne, ćwiczenia sprawnościowe i rywalizację w parach.

☎️692 064 005,

📩recepcja@fitfam.pl

♦️Zobacz naszą pełną ofertę zajęć dla dzieci i dorosłych: Grafik zajęć

NOWOŚĆ : Zajęcia Mama&Kid od wtorku 11:45.

with Brak komentarzy

Ćwiczenia dla kobiet po porodzie, które bezpiecznie chcą wrócić do formy oraz przygotować ciało do opieki nad dzieckiem. Zajęcia ogólnorozwojowe o średnim stopniu intensywności skupiające się na: profilaktyce kręgosłupa, pracy osłabionych i rozciągniętych w czasie ciąży miejsc, wzmocnieniu mięśni posturalnych (grzbiet, klatka piersiowa, uda, pośladki, brzuch) i “głębokich” partii mięśni brzucha oraz mięśni dna miednicy. Podczas treningu młodsze maleństwa mogą przyglądać się ćwiczącym mamusiom, starsze zaś ćwiczyć razem z nimi. Trening można rozpocząć:6-8 tygodni po porodzie naturalnym10-12 tygodni po cesarskim cięciu. Przed przystąpieniem do zajęć należy skonsultować się z lekarzem ginekologiem lub/oraz fizjoterapeutą.

APLIKACJA MOBILNA E-FITNESS

with Brak komentarzy

eFitnessApp - aplikacja mobilna

Dla wygody naszych klientów uruchomiliśmy aplikację mobilną e-fitness, dzięki której rezerwacji swoich ulubionych zajęć w FitFam Family Fitness można dokonać jeszcze szybciej i wygodniej, bo w swoim smartfonie.
Aplikację można znaleźć w sklepie Google Play lub App Store pod nazwą "eFitnessApp".

Możesz pobrać ją tutaj e-fitness App

TRENING

with Brak komentarzy

Zaczynasz dopiero swoją przygodę z siłownią? A może chcesz zmienić swój dotychczasowy system ćwiczeń, ale nie wiesz co będzie dla Ciebie najlepsze?
Umów się na indywidualne treningi, podczas których trener dobierze zestaw ćwiczeń na miarę Twoich potrzeb i możliwości!

Oferta przeznaczona dla klubowiczów FitFam (z ważnym karnetem) lub klientów zarejestrowanych w klubie z kartą Multisport, FitProfit, MedicoverSport.


2 spotkania po 60 minut w cenie 140 zł!!!
✅ Wskazówki do dalszej pracy nad sylwetką (przygotowanie planu treningowego w formie pisemnej dodatkowo płatne 60 zł) 
Terminy treningów konsultacyjnych do uzgodnienia z wybranym trenerem
✅ Dowiedz się więcej, tel 692 064 005. 

 

SZTUKI WALKI DLA DZIECI

with Brak komentarzy

Sztuki walki dla dzieci to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami kickboxingu.

Treningi te są bardzo ważne w obecnej rzeczywistości. Siedzenie przed telewizorem, bądź komputerem, jak również niezdrowe przekąski i brak aktywności fizycznej, powodują u dzieci nadwagę oraz wpływają na bardzo słabą kondycja i słabe zdrowie. To zdecydowanie największy problem dzisiejszych dzieci i młodzieży!

⭕️Zapisując swoje dziecko na treningi sztuk walki masz gwarancję, że spali ono część zbędnych kalorii, a Twoja pociecha poczuje się zdecydowanie lepiej.

🙆‍♀️🙆‍♂️Ćwiczenia wpływają na wszechstronny rozwój fizyczny od koordynacji ruchowej po wytrzymałość fizyczną i pewność siebie! Co więcej, dzieci aktywne fizycznie są zdrowsze i rzadziej chorują.

Sporty walki z pewnością pomogą Twojemu dziecku wejść łatwiej w świat nastolatków, a później w dorosłe życie🦸‍♀️🦸‍♂️.

Poprzez wyprowadzanie ciosów i stosowanie uników znacznie poprawia się koordynacja ruchowa i mobilność. Regularne ćwiczenia kształtują silną wolę, uczą przełamywania słabości oraz są świetnym sposobem na rozładowanie stresu.   

Sztuki walki dla dzieci w FitFam z pewnością pomogą dziecku wejść łatwiej w świat nastolatków, a później w dorosłe życie.

Treningi odbywają się w 3 kategoriach wiekowych: 

➡️ 4-7 lat 

➡️ 8-11 lat 

➡️ 12-16 lat