SZTUKI WALKI DLA DZIECI

with Brak komentarzy

Sztuki walki dla dzieci to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami kickboxingu.

Treningi te są bardzo ważne w obecnej rzeczywistości. Siedzenie przed telewizorem, bądź komputerem, jak również niezdrowe przekąski i brak aktywności fizycznej, powodują u dzieci nadwagę oraz wpływają na bardzo słabą kondycja i słabe zdrowie. To zdecydowanie największy problem dzisiejszych dzieci i młodzieży!

⭕️Zapisując swoje dziecko na treningi sztuk walki masz gwarancję, że spali ono część zbędnych kalorii, a Twoja pociecha poczuje się zdecydowanie lepiej.

🙆‍♀️🙆‍♂️Ćwiczenia wpływają na wszechstronny rozwój fizyczny od koordynacji ruchowej po wytrzymałość fizyczną i pewność siebie! Co więcej, dzieci aktywne fizycznie są zdrowsze i rzadziej chorują.

Sporty walki z pewnością pomogą Twojemu dziecku wejść łatwiej w świat nastolatków, a później w dorosłe życie🦸‍♀️🦸‍♂️.

Poprzez wyprowadzanie ciosów i stosowanie uników znacznie poprawia się koordynacja ruchowa i mobilność. Regularne ćwiczenia kształtują silną wolę, uczą przełamywania słabości oraz są świetnym sposobem na rozładowanie stresu.   

Sztuki walki dla dzieci w FitFam z pewnością pomogą dziecku wejść łatwiej w świat nastolatków, a później w dorosłe życie.

Treningi odbywają się w 3 kategoriach wiekowych: 

➡️ 4-7 lat 

➡️ 8-11 lat 

➡️ 12-16 lat 

Leave a Reply