Warsztat : Uzdrawianie per se

 

Warsztat dla kobiet i mężczyzn, którzy w piękne sobotnie popołudnie chcieliby razem z innymi spędzić czas na wspólnej, uzdrawiającej medytacji. Człowiek jako taki uzdrawia się najbardziej swoją własną mocą, a w szczególności w towarzystwie innych ludzi, poprzez wymianę własnych doświadczeń oraz uważnością na siebie. Stworzymy naszą wspólną przestrzeń uzdrawiania, w  której każdy wniesie siebie, swoje doświadczenie, emocje, przeżycia, smutek, radość, ekstazę, strach, gniew etc. Wszystko to jest częścią Nas, bez której nie jesteśmy kompletni, prawdziwi, żywi.

Na początek rozgrzejemy nasze serca kubkiem gorącego kakao, przy którym we wspólnym kręgu otworzymy krąg wspólnego uzdrawiania. Na ceremonii ognia symbolicznie spalimy w nim wszystko, z czym w życiu chcielibyśmy się na ten moment pożegnać i przywołamy nowe jakości, które teraz są nam potrzebne w życiu.

W podróżach szamańskich przywołamy nasze duchy opiekuńcze, zestroimy się z naszym wyższym "Ja", żeby w pełni świadomie uzdrowić w nas to, co gotowe jest, żeby lśnić blaskiem uzdrowienia. Podróżować będziemy przy dźwiękach szamańskiego bębna, dzwonków Koshi.

 

 Uzdrawianie szamańskie (16.00 – 19.30)

  • ceremonia kakao,
  • krąg mocy,
  • ceremonia ognia,
  • medytacja,
  • uzdrawianie siebie, relacji lub naszych rodów  w podróżach szamańskich.

Kąpiel w dźwiękach gongu (19.30 – 21.00)

Wyobraź sobie swoje ciało, umysł, ducha w pełnej harmonii... Wyobraź sobie, że jesteś pełna wigoru, energii, rozluźniona, wypoczęta, wolna od stresu, napięć, blokad. Skupiona wyłącznie na sobie. A teraz wyobraź sobie misy, gongi, dźwięk  wibracje oraz zapach olejków eterycznych, które to wszystko niosą w darze dla Ciebie. Zapraszamy na dźwiękową endorfinę, podczas takiego masażu jedyne, co musimy robić, to pozwolić sobie na stan relaksacji.

Zapisy i płatności: 

Cena: 298 zł / 268 zł -dla aktywnych klubowiczów FitFam Family Fitness.

*Klubowicz to osoba z aktywnym karnetem FitFam Family Fitness lub osoba posiadająca kartę Multisport, FitProfit, Medicover sport, która w ciągu ostatniego miesiąca była w klubie minimum 4 razy.

Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata opłaty rezerwacyjnej w recepcji klubu lub przelewem na nr konta: Santander Consumer Bank  41 1500 1012 1210 1015 0023 0000

WPŁACANA OPŁATA REZERWACYJNA (98 zł) JEST BEZZWROTNA i jest gwarantem rezerwacji miejsca na warsztacie, wpłacając opłatę rezerwacyjną zgadzasz się na udostępnienie danych osobowych do procesu zapisu na warsztat i obsługi warsztatu przez pracowników firmy: Pompela Katarzyna Modliborska. Pozostałą kwotę uregulujecie Państwo na warsztacie gotówką.

Prowadzące

Część I - Karolina Gał

Certyfikowana nauczycielka YK oraz uzdrawiania w głębokiej medytacji SatNamRasayan. Ukończyła szkolenie nauczycielskie I-go stopnia w ramach i-SKY - International School of Kundalini Yoga. Uczestniczyła w warsztatach “Kobiece przywództwo w Erze Wodnika” prowadzonych przez Gundulę Avenali (PuranSukhKaur). Obecnie studentka szkoły szamańskiejArvick Baghramian.

Certyfikowana uczestniczka warsztatów szamańskich i tantrycznych Ananda Rudra.

Prywatnie: kobieta, matka, żona, kochanka, urzędniczka państwowa.

 

Część II – Iwona Ferdyn

Dźwięk i wibracja mis towarzyszą jej od kilku lat. Doznanie obezwładniającego działania mis i gongów było jak iskra, która rozpaliła i skradła jej serce. Przez cały czas  jest w podróży wewnętrznej, rozwija siebie poprzez doskonalenie warsztatu. Ukończyła szkolenia zakończone certyfikatami zgodnie z tradycyjnym przekazem nepalsko- tybetańskim (I-IV stopień terapeutycznego oddziaływania wibracjami mis tybetańskich wg tradycyjnego przekazu himalajskiego, kurs gry na gongach ze szczególnym uwzględnieniem ich oddziaływania w terapii indywidualnej i grupowej), prowadzi relaksacje grupowe, jak również indywidualne masaże dźwiękiem. Prywatnie interesuje się aromatoterapią, rozwojem duchowym, uczestniczy w kręgach kobiecych, celebruje życie, jest matką, żoną, jedną z NAS 🙂

 

BODY CHALLENGE IV EDYCJA

with Brak komentarzy

Body challenge Zapraszamy do udziału w programie modelującym sylwetkę: Body Challenge IV edycja! Początek: 2 listopada 2022r. Czas trwania: 7-8 tygodni. Treningi 3 razy w tyg.  Prowadzenie: trener Michał Ścisłowski Cena: 1500 zł. Zasady płatności: zaliczka w dniu spotkania informacyjnego 2 … Czytaj więcej