Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i prawdziwym pasjonatem sportów siłowych oraz zdrowego stylu życia.

Moja przygoda ze sportem rozpoczęła się w wieku 15 lat i trwa do dziś. Uważam, że siłownia to nie tylko miejsce, gdzie kształtuje się sylwetkę, ale także środowisko sprzyjające zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Przekonany jestem, że praca nad ciałem powinna łączyć się z troską o nasze zdrowie.

Moim celem jest nie tylko pomaganie w osiągnięciu wymarzonej formy, ale także odkrywanie słabych punktów i wzmacnianie ich, aby trening przynosił nie tylko efekty wizualne, ale przede wszystkim korzyści zdrowotne.

Na co dzień jestem pogodnym człowiekiem z pozytywnym podejściem do ludzi. Kocham wyzwania i zawsze staram się przekazać tę energię moim klientom. Wierzę, że praca z drugim człowiekiem to nie tylko pomoc dla niego, ale także cenna nauka dla mnie samego.

Jest zdanie, które zawsze mnie inspiruje: "Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu."

Dlatego zachęcam Cię do dołączenia do naszej społeczności, gdzie razem będziemy dążyć do lepszej formy, zdrowia i pozytywnego podejścia do życia!

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację z trenerem, zadzwoń 692 064 05 lub napisz: recepcja@fitfam.pl.