Jestem trenerką personalną, medyczną, przygotowania motorycznego oraz specjalistką ds. dietetyki i dietoterapii.

Poza klubem również spełniam się na sportowo biorąc udział w rowerowych maratonach MTB, biegach po schodach zarówno na czas jak i na ilość (jak najwięcej wejść na 49 piętro podczas 24 godzin).

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi i seniorami. Podczas wspólnych treningów uczę świadomości własnego ciała. Zwracam szczególną uwagę na dysfunkcje aparatu ruchu, postawę ciała, niwelowanie bólu, prawidłowy rozwój zdolności motorycznych oraz zwiększenie sprawności fizycznej. Zadbam o każdy szczegół i pomogę wyznaczyć najskuteczniejszą drogę do osiągnięcia pożądanych celów, tak abyś mógł/mogła czuć się w swoim ciele jak najlepiej!

Swoją pracę wykonuje z pełnym zaangażowaniem i pasją. Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym wsparciu trenerskim i/lub dietetycznym, zapraszam do kontaktu nie tylko po zrzucenie zbędnych kilogramów ale również na indywidualne rozciąganie, zwiększenie zakresu ruchomości stawów, poprawę techniki wykonywanych ćwiczeń oraz różnorodne treningi 1:1 bądź w parach.

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację z trenerką? Zadzwoń 692 064 05 lub napisz: recepcja@fitfam.pl.